zyczenia
aeo-iso

Kontakt

California Trailer Sp. z o. o.

21-500 Biała Podlaska
ul. Sidorska 117c
Polska

Tel. centrala: +48 83 343 23 33
Tel. centrala: +48 83 344 91 40
Fax: +48 83 311 34 00
E-mail: biuro@c-t.pl

Sąd Rejonowy w Lublinie - XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

zarząd

logo

Dariusz
Magier

Prezes zarządu

dmagier@c-t.pl
tel: +48 83 344 9140

logo

Adam
Magier



amagier@c-t.pl
tel: +48 83 3449141

sekretariat

logo

asystent zarządu



c-t@c-t.pl
tel: +48 83 344 9140

tsl

logo

Marek
Ciok

Spedytor

mciok@c-t.pl
tel: +48 83 344 9178

logo

Łukasz
Okulus

Spedytor

lokulus@c-t.pl
tel: +48 83 3449170

logo

Damian
Sobiczewski

Spedytor

dsobiczewski@c-t.pl
tel: +48 83 344 9173

logo

Klaudia
Ilczuk

Spedytor

kilczuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9172

logo

Małgorzata
Szczepaniak

Pełnomocnik Zarządu
ds. Jakości
Kierownik TSL

mszczepaniak@c-t.pl
tel: +48 83 344 9176

tabor

logo

Dawid
Grabiec

Specjalista ds. technicznych taboru

dgrabiec@c-t.pl
tel: 48 83 344 9175

księgowość

logo

Katarzyna
Łuciuk

Główna księgowa

kluciuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9165

logo

Barbara
Sawicka

Specjalista ds.przychodów i kosztów

bsawicka@c-t.pl
tel: +48 83 344 9166

rozliczenia kierowców

logo

Joanna
Jakubiuk

Specjalista ds. rozliczeń kierowców i czasu pracy

jjakubiuk@c-t.pl
tel: +48 83 344 9169

it

logo





tel. +48 83 344 9143

kadry

logo

Barbara
Bogusz

Specjalista ds. personalnych

bbogusz@c-t.pl
tel: +48 83 344 9167

bar

logo

Pauza Bar


Anna Drewienkowska – Manager; tel. +48 66550568

Biała Podlaska:
tel. +48 833449155;
Styrzyniec:
tel.+48 691958314